Activiteit bij ’t Kasteel

Woensdag 20 maart: Open Huis

Wordt jouw peuter straks Ridder of Prinses op Basisschool ’t Kasteel? Kom op avontuur op onze school! Staat 20 maart al in je agenda? Niet? Doe dat dan maar snel, van 9:00 tot 14:00 uur gaan we er namelijk een leuk feestje van maken.

We hebben allemaal feestelijke activiteiten zoals:

  • meedoen met een Riddertoernooi,
  • cupcakes versieren,
  • je nagels laten lakken,
  • als ridder of prinses op ons super mooie schoolplein spelen.

Maar het is net zo leuk om:

  • mee te doen met Engelse les, start les 10:00 uur,
  • een kijkje te nemen in ons Atelier,
  • kennis te maken met ons Aan de slag met je talent -programma,
  • vragen te stellen aan leerkrachten en ouders,
  • nog veel meer om je een echte Ridder of Prinses te voelen!

En natuurlijk krijgt iedereen iets leuks mee naar huis!

PS1 Staat er al andere belangrijke afspraken in je agenda de 20e? Dan geven we jullie met veel plezier op een andere dag een rondleiding. Of kom woensdag 10 april van 08:45 tot 09:30 uur kennismaken op ons Lentefeest voor peuters en kleuters.

PS2 Het is de week van 20 maart ‘week van het openbaar onderwijs’ daarom vieren we bij alle openbare scholen in IJsselstein Open Huis. Dus jullie bezoek kan ook gecombineerd worden met een andere school van Stichting Robijn.